Apartament w Centrum - Staszica

Apartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań Fregata

ID - 235 | Apartament w Centrum - Staszica


Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji apartament zapewniający 2-3 osobom komfortowy pobyt nie tylko w sezonie letnim.
Apartament jednopokojowy, świeżo po przeprowadzonym remoncie, zapewnia poczucie prywatności i niezależności.
Apartament przy ul. Staszica znajduje się w centrum miasta Świnoujście.
Apartament oddalony jest od tętniącej życiem, gwarnej, nadmorskiej promenady co czyni to miejsce miejsce bardzo wyjątkowym i doskonałym na rodzinny wypoczynek.
W okolicy znajduje się port, a dotarcie do ścisłego centrum miasta to zaledwie kilkadziesiąt metrów, gdzie znajduje się deptak z licznymi restauracjami, kawiarniami, sklepami, czy też nowe centrum handlowe wraz z kinem. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 180 zł za sprzątanie końcowe.

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

3

Liczba pokoi:

1

powierzchnia:

25

Piętro:

1

W skład 25-metrowego apartamentu wchodzi salon, kuchnia i łazienka . Aneks kuchenny wyposażony jest m.in. w płytę elektryczną, piekarnik, lodówkę, komplet naczyń i sztućców. W salonie Goście znajdą, rozkładaną sofę, oraz jednoosobowy fotel, a także TV Sharp 40 cali, stół i krzesła. Łazienka wyposażona jest m. in. w kabinę prysznicową, szafkę z umywalką, lustro i w.c. Pełen dostęp do WiFi i Amazon TV. Przed budynkiem istnieje możliwość bezpłatnego parkowania pojazdu.


Wyposażenie:

Brak informacji

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach Polski/Angielski/Niemiecki
Atrakcje w najbliższej okolicy Świnoujście to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce. Z trzech stron jest otoczone wodami, leży na 44 wyspach, wśród zieleni parków i lasów. Ścieżki wiodą w wielu kierunkach – do portu, miejskiego amfiteatru, ku centrum miasta oraz do sąsiadujących niemieckich miasteczek. Niewątpliwą atrakcją są promy miejskie oraz najwyższa w Polsce latarnie morską. Świnoujście szczyci się najszerszą plażą w Polsce rozciągającą się łukiem wzdłuż morskiej zatoki, miasto już po raz szósty z rzędu uzyskało wyróżnienie ,, Błękitnej Flagi” co oznacza że będziecie mieli Państwo okazję wypoczywać na najczystszej plaży Morza Bałtyckiego.
Podstawowe odległości plaża i promenada -1 km
port - 150 m
galeria handlowa - 200 m

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź

© FREGATA.PL - Fregata Baltic Park Świnoujście | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt