Korona Piastów 22 + GARAŻ!

Apartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań Fregata

ID - 237 | Korona Piastów 22 + GARAŻ!


Apartament zapewniający czterem osobom komfortowy pobyt nie tylko w sezonie, położonej przy ulicy Uzdrowiskowej przy Nowej Promenadzie Jest jasny, przestronny, zapewnia poczucie prywatności i niezależności. W budynku Korona Piastów znajduje się kilkadziesiąt apartamentów o charakterze wakacyjnym. W budynku znajduje się winda oraz garaż podziemny wraz z udostępnionym dla Naszych Gości miejscem postojowym. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 180 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników)

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

4

Liczba pokoi:

1

powierzchnia:

34

Piętro:

1

W skład 34-metrowego apartamentu wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon z widokiem na Nową Promenadę. Aneks kuchenny wyposażony jest m.in. w płytę elektryczną, lodówkę, zmywarkę, opiekacz , ekspres do kawy. W apartamencie Goście znajdą trzy wygodne sofy rozkładane. W łazience na wyposażeniu znajduje się pralka. W przedpokoju znajduje się duża szafa typu komandor. Nasi Goście mają stały dostęp do TV naziemna, kina domowego oraz Wi-Fi. Budynek, w którym znajduje się apartament wyposażony jest w windę. Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest w cenie rezerwacji. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 180 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników)


Wyposażenie:

Brak informacji

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach polski, niemiecki, angielski
Atrakcje w najbliższej okolicy Dla tych z Państwa co mieszkają w naszych apartamentach udzielamy 5% rabatu na wycieczki do Skandynawii i Niemiec:
- KOPENHAGA i wyspy duńskie
- Malmo Kopenhaga, Most Oresundsbro
- Berlin + Poczdam
- Tropical Islands
- STRALSUND + Oceanarium
- Heide Park
- Legoland
- Hansa Park
- Wyspa Rugia
- Hamburg i Lubeka

Rezerwacja online www.wycieczki.fregata.pl

Na miejscu organizowane są również rejsy katamaranem po 44 Wyspach na których leży Świnoujście www.narozlewisku.pl

Rezerwacji wycieczek należy dokonać bezpośrednio w systemie rezerwacyjnym na www.wycieczki.fregata.pl zaraz po dokonaniu rezerwacji noclegu w celu zagwarantowania miejsca na wybranej wycieczce. Wpisując w uwagach numer rezerwacji noclegu uwzględniony będzie rabat w wysokości 5%.
Podstawowe odległości odległość od morza - 100 m odległość od promenady - 50 m

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:


Świnoujście - Dzielnica Nadmorska, Polska

PODOBNE


© FREGATA.PL - Fregata Baltic Park Świnoujście | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt