Korona Piastów 40 + GARAŻ NOWOŚĆ!

Apartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań Fregata

ID - 186 | Korona Piastów 40 + GARAŻ NOWOŚĆ!


Apartament 40 znajduje się w Koronie Piastów- położonej przy ulicy Uzdrowiskowej przy Nowej Promenadzie. W budynku znajduje się winda oraz całodobowy monitoring, a także garaż podziemny wraz z udostępnionym dla Naszych Gości miejscem postojowym. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 200 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników)

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

4

Liczba pokoi:

2

powierzchnia:

52

Piętro:

3

Apartament dwupoziomowy poziomowy dla 4 osób z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym. Balkon z widokiem na nową promenadę oraz morze. W łazience PRALKA. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 200 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników) Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest w cenie rezerwacji.


Wyposażenie:

Brak informacji

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach polski, niemiecki, angielski
Atrakcje w najbliższej okolicy Dla tych z Państwa co mieszkają w naszych apartamentach udzielamy 5% rabatu na wycieczki do Skandynawii i Niemiec: - KOPENHAGA i wyspy duńskie - Malmo Kopenhaga, Most Oresundsbro - Berlin + Poczdam - Tropical Islands - STRALSUND + Oceanarium - Heide Park - Legoland - Hansa Park - Wyspa Rugia - Hamburg i Lubeka Rezerwacja online www.wycieczki.fregata.pl Na miejscu organizowane są również rejsy katamaranem po 44 Wyspach na których leży Świnoujście www.narozlewisku.pl Rezerwacji wycieczek należy dokonać bezpośrednio w systemie rezerwacyjnym na www.wycieczki.fregata.pl zaraz po dokonaniu rezerwacji noclegu w celu zagwarantowania miejsca na wybranej wycieczce. Wpisując w uwagach numer rezerwacji noclegu uwzględniony będzie rabat w wysokości 5%.
Podstawowe odległości odległość od morza - 100 m odległość od promenady - 50 m

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Uzdrowiskowa
Świnoujście - Dzielnica Nadmorska, Polska

PODOBNE


© FREGATA.PL - Fregata Baltic Park Świnoujście | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt