Korona Piastów 32 + GARAŻ!

Apartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań Fregata

ID - 128 | Korona Piastów 32 + GARAŻ!


Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji apartament zapewniający czterem osobom komfortowy pobyt nie tylko w sezonie. Jest jasny, przestronny, gustownie zaaranżowany, zapewnia poczucie prywatności i niezależności. W budynku Korona Piastów znajduje się kilkadziesiąt apartamentów o charakterze wakacyjnym. W budynku znajduje się winda, całodobowy monitoring oraz parking podziemny. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 180 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników)

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

4

Liczba pokoi:

1

powierzchnia:

27

Piętro:

2

W skład 27-metrowego apartamentu wchodzą pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon z widokiem na Nową Promenadę. Aneks kuchenny wyposażony jest m.in. w płytę elektryczną, lodówkę, ekspres do kawy. W apartamencie Goście znajdą dwie wygodne sofy rozkładane. W przedpokoju znajduje się duża szafa. Nasi Goście mają stały dostęp do TV kablowej oraz Wi-Fi. W oknach zamontowane są rolety wewnętrzne, co pozwala odetchnąć od słońca i uzyskać pożądany komfort i intymność. Budynek, w którym znajduje się apartament wyposażony jest w windę. Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest w cenie rezerwacji. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 150 zł za przygotowanie apartamentu (bez ręczników)


Wyposażenie:

Brak informacji

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach polski, niemiecki, angielski
Atrakcje w najbliższej okolicy Dla tych z Państwa co mieszkają w naszych apartamentach udzielamy 5% rabatu na wycieczki do Skandynawii i Niemiec: - KOPENHAGA i wyspy duńskie - Malmo Kopenhaga, Most Oresundsbro - Berlin + Poczdam - Tropical Islands - STRALSUND + Oceanarium - Heide Park - Legoland - Hansa Park - Wyspa Rugia - Hamburg i Lubeka Rezerwacja online www.wycieczki.fregata.pl Na miejscu organizowane są również rejsy katamaranem po 44 Wyspach na których leży Świnoujście www.narozlewisku.pl Rezerwacji wycieczek należy dokonać bezpośrednio w systemie rezerwacyjnym na www.wycieczki.fregata.pl zaraz po dokonaniu rezerwacji noclegu w celu zagwarantowania miejsca na wybranej wycieczce. Wpisując w uwagach numer rezerwacji noclegu uwzględniony będzie rabat w wysokości 5%.
Podstawowe odległości odległość od morza - 100 m odległość od promenady - 50 m

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Uzdrowiskowa
Świnoujście - Dzielnica Nadmorska, Polska

PODOBNE


© FREGATA.PL - Fregata Baltic Park Świnoujście | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Kontakt